Vishay RH0254R000FE02
Res Wirewound 4 Ohm 1% 25W ±50ppm/C Aluminum Housed AXL Chassis Mount Card
Fiches techniques et documents
Téléchargez les fiches techniques et la documentation du fabricant pour Vishay RH0254R000FE02.
Upverter
Datasheet6 pagesIl y a 3 ans
Newark
element14 APAC
New Yorker Electronics
Farnell
Historique des stocks
Tendance sur 3 mois:
+4.20%
Modèles CAO
SOURCEECADMCADFICHIERS
EE Concierge
SymboleEmpreinte
Le site partenaire s’ouvrira dans un nouvel onglet lorsque vous téléchargez ses modèles de CAO.
Chaîne d'approvisionnement
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8533.29.00.00
Introduction Date2004-09-09
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 1 month ago)
Pièces détachées
Res Wirewound 4 Ohm 1% 12.5W ±50ppm/C Aluminum Housed AXL Chassis Mount Card
Res Wirewound 4 Ohm 1% 50W ±50ppm/C Aluminum Housed AXL Chassis Mount Card
TE ConnectivityHSA504R0J
Res Wirewound 4 Ohm 5% 50W ±50ppm/C Aluminum Housed AXL Chassis Mount Loose/Tray
Descriptions
Descriptions de Vishay RH0254R000FE02 fournies par ses distributeurs.
Fixed Resistor, Wire Wound, 25W, 4ohm, 10V, 1% +/-Tol, 50ppm/Cel, Chassis Mount
RESISTOR, WIREWOUND, RES 4 OHMS, PWR-RTG 25 W, TOL 1%,LUG, ALUM HOUSED, MILITARY
RH Series 25W 4 ohms 1% 50ppm Wirewound Resistor
RESISTOR, WIREWOUND, 4 OHM, 25W, 1%
1% ¡À50ppm/¡æ 4¦¸ 25W 26.97mm*27.43mm*27.43mm
RESISTOR, WIREWOUND, 4OHM, 1%, SOLDER