Vishay RCWL1218R910JNEA
Fixed Resistor, Metal Glaze/thick Film, 1W, 0.91ohm, 0.9539V, 5% +/-Tol, 200ppm/Cel, Surface Mount, 1218
Fiches techniques et documents
Téléchargez les fiches techniques et la documentation du fabricant pour Vishay RCWL1218R910JNEA.
IHS
Datasheet4 pagesIl y a 2 ans
Chaîne d'approvisionnement
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8533.21.00.30
Introduction Date2009-09-25
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 6 months ago)
Pièces détachées
Yageo GroupRC1218JK-071RL
RC Series 1218 1 W 1 Ohm ±5 % ±200 ppm/°C SMT Thick Film Chip Resistor
Res Thick Film 1218 1 Ohm 5% 1W ±200ppm/C Wide Terminal SMD T/R Automotive AEC-Q200
Yageo GroupRL1218JK-070R82L
Res Thick Film 1218 0.82 Ohm 5% 1W ±250ppm/C Epoxy Wide Terminal SMD Automotive T/R
Yageo GroupRC1218FK-071RL
RC Series 1218 1 W 1 Ohm ±1% ±200 ppm/°C SMT Thick Film Chip Resistor
Fixed Resistor, Metal Glaze/thick Film, 1W, 1ohm, 200V, 1% +/-Tol, 200ppm/Cel, Surface Mount, 1218
Yageo GroupRL1218FK-070R82L
Res Thick Film 1218 0.82 Ohm 1% 1W ±250ppm/C Wide Terminal SMD Automotive T/R
Descriptions
Descriptions de Vishay RCWL1218R910JNEA fournies par ses distributeurs.
RES 0.91 OHM 5% 1W 1218
RCWL-1218 .91 5% 200 EA e3