Vishay RCWE1210R100FKEA
Res Thick Film 1210 0.1 Ohm 1% 1W ±100ppm/°C Molded SMD SMD Punched Paper T/R
Fiches techniques et documents
Téléchargez les fiches techniques et la documentation du fabricant pour Vishay RCWE1210R100FKEA.
IHS
Tendance sur 3 mois:
-7.78%
Chaîne d'approvisionnement
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8533.21.00.30
Introduction Date2010-07-14
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
Pièces détachées
PanasonicERJ-L14KF10CU
Res Thick Film 1210 0.1 Ohm 1% 0.33W ±100ppm/°C Molded SMD Embossed Carrier T/R
Res Thick Film 1210 0.1 Ohm 1% 0.667W(2/3W) ±100ppm/C Pad SMD Automotive T/R
Yageo GroupRL1210FR-070R1L
Res Thick Film 1210 0.1 Ohm 1% 0.5W(1/2W) ±600ppm/C Pad SMD Automotive T/R
Res Thick Film 1210 0.1 Ohm 1% 1/2W ±200ppm/°C Molded SMD SMD Embossed T/R
PanasonicERJ-14BSFR10U
Res Thick Film 1210 0.1 Ohm 1% 0.5W ±200ppm/°C Molded SMD Embossed Carrier T/R
PanasonicERJ-14RSFR10U
Res Thick Film 1210 0.1 Ohm 1% 0.25W ±200ppm/°C Molded SMD Embossed Carrier T/R
Descriptions
Descriptions de Vishay RCWE1210R100FKEA fournies par ses distributeurs.
Avnet Japan
1W Thick Film Resistors 300V ±100ppm/℃ ±1% 100mΩ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS
Res Thick Film 1210 0.1 Ohm 1% 1W ±100ppm/C Sulfur Resistant Pad SMD T/R Automotive AEC-Q200
Fixed Resistor, Metal Glaze/thick Film, 1W, 0.1ohm, 0.3162V, 1% +/-Tol, 100ppm/Cel, Surface Mount, 1210
RCWE 1210 1W 0.1 Ohm ±1 % ±100 ppm/K SMT Thick Film Extremely Low Value
1210 (3225Metric) FIXED RESISTOR RCWE 0.122Lx0.098W 3.10mmx2.50mm 1W 100mOhm ±100ppm/C
RES, R1, 1%, 1W, 1210, THICK FILM; Resistance:100mohm; Product Range:RCWE Series; Resistor Case / Package:1210 [3225 Metric]; Power Rating:1W; Resistance Tolerance:± 1%; Resistor Technology:Thick Film; Product Length:3.2mm RoHS Compliant: Yes