Vishay RBEF0300R1000KFB00
Res Wirewound 0.1Ohm 10% 300W Fixed Tubular Screw Terminal Bulk
Fiches techniques et documents
Téléchargez les fiches techniques et la documentation du fabricant pour Vishay RBEF0300R1000KFB00.
IHS
Datasheet5 pagesIl y a 10 ans
Historique des stocks
Tendance sur 3 mois:
-39.05%
Chaîne d'approvisionnement
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8533.29.00.00
Introduction Date2016-04-12
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
Pièces détachées
OhmiteC300KR10E
Res Wirewound 0.1 Ohm 10% 300W ±400ppm/C Vitreous Enamel RDL Lug Bolt-On
Descriptions
Descriptions de Vishay RBEF0300R1000KFB00 fournies par ses distributeurs.
Fixed Resistor, Wire Wound, 300W, 0.1ohm, 5.4772V, 10% +/-Tol, Chassis Mount
RBEF0300 .1 10% 3/8L B
RES CHAS MNT 0.1 OHM 10% 300W
10% 100m¦¸ 300W 215.9mm