Vishay PTF562K4000BXEK
Fixed Resistor, Metal Film, 0.125W, 2400ohm, 300V, 0.1% +/-Tol, 15ppm/Cel, Through Hole Mount
Fiches techniques et documents
Téléchargez les fiches techniques et la documentation du fabricant pour Vishay PTF562K4000BXEK.
IHS
Datasheet4 pagesIl y a 9 ans
Mouser
Historique des stocks
Tendance sur 3 mois:
-4.00%
Introduction Date2005-12-02
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 10 months ago)
Pièces détachées
Fixed Resistor, Metal Film, 0.25W, 2490ohm, 500V, 0.1% +/-Tol, 10ppm/Cel, Through Hole Mount
Fixed Resistor, Metal Film, 0.125W, 2490ohm, 300V, 0.1% +/-Tol, 5ppm/Cel, Through Hole Mount
Yageo GroupMFR-12FTF52-2K2
Fixed Resistor, Metal Film, 0.1667W, 2200ohm, 200V, 1% +/-Tol, 100ppm/Cel, Through Hole Mount
Yageo GroupMFR50SFTE52-2K4
Fixed Resistor, Metal Film, 0.5W, 2400ohm, 300V, 1% +/-Tol, 50ppm/Cel, Through Hole Mount
Yageo GroupMFR-25FBF52-2K4
Fixed Resistor, Metal Film, 0.25W, 2400ohm, 250V, 1% +/-Tol, 100ppm/Cel, Through Hole Mount
Fixed Resistor, Metal Film, 1W, 2200ohm, 250V, 2% +/-Tol, Through Hole Mount
Descriptions
Descriptions de Vishay PTF562K4000BXEK fournies par ses distributeurs.
Res Metal Film 2.4K Ohm 0.1% 0.125W(1/8W) ±15ppm/C Epoxy AXL Bulk
1/8W Precision Metal Film Resistors 1/8watt 2.4Kohms 0.1%
2.4K¦¸ ¡À0.1% 125mW ¡À15ppm/¡æ 6.35mm