Vishay PAT0603E4992BST1
Fixed Resistor, Thin Film, 0.15W, 49900ohm, 75V, 0.1% +/-Tol, 25ppm/Cel, Surface Mount, 0603
Fiches techniques et documents
Téléchargez les fiches techniques et la documentation du fabricant pour Vishay PAT0603E4992BST1.
Tendance sur 3 mois:
+0.00%
Chaîne d'approvisionnement
Country of OriginUSA
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8533.21.00.30
Introduction Date2011-04-11
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
Pièces détachées
TE Connectivity6-2176089-3
Res Thin Film 0603 49.9K Ohm 0.1% 0.167W ±25ppm/C Pad SMD Medical T/R
TE Connectivity6-2176089-1
Res Thin Film 0603 47.5K Ohm 0.1% 0.167W ±25ppm/C Pad SMD T/R Medical
TE Connectivity / AMP1625867-7
Surface Mount Thin Film Resistor, RP73 Series, 51.1 kohm, 166 mW, - 0.1%, 100 V
Res Thin Film 0603 47K Ohm 0.1% 1/10W ±25ppm/°C Molded SMD SMD Paper T/R
Descriptions
Descriptions de Vishay PAT0603E4992BST1 fournies par ses distributeurs.
PAT FIXED RESISTOR 0603 (1608Metric) Chip Resistor ±0.1% ±25ppm/C 49.9kOhm 0.15W
RES SMD 49.9KOHM 0.1% 0.15W 0603
49.9K¦¸ ¡À0.1% 150mW ¡À25ppm/¡æ 0603 1.63mm*810¦Ìm*460¦Ìm
PAT0603 25PPM 49.9K 0.1% S T1 e3