Vishay PAC100007507FA1000
Fixed Resistor, Wire Wound, 1W, 0.75ohm, 0.866V, 1% +/-Tol, 100ppm/Cel, Through Hole Mount
Fiches techniques et documents
Téléchargez les fiches techniques et la documentation du fabricant pour Vishay PAC100007507FA1000.
IHS
Datasheet8 pagesIl y a 10 ans
Historique des stocks
Tendance sur 3 mois:
-5.09%
Chaîne d'approvisionnement
Country of OriginCzechia
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8533.21.00.80
Introduction Date2008-09-15
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 10 months ago)
Pièces détachées
Fixed Resistor, Wire Wound, 3W, 0.75ohm, 1.5V, 1% +/-Tol, 100ppm/Cel, Through Hole Mount
Stackpole ElectronicsRSF1FTR750
Fixed Resistor, Metal Oxide Film, 1W, 0.75ohm, 350V, 1% +/-Tol, Through Hole Mount
Stackpole ElectronicsRSF1FBR750
Fixed Resistor, Wire Wound, 10W, 0.75ohm, 750V, 5% +/-Tol, Through Hole Mount
Stackpole ElectronicsRSMF2JTR750
Fixed Resistor, Metal Oxide Film, 2W, 0.75ohm, 350V, 5% +/-Tol, Through Hole Mount
Fixed Resistor, Metal Film, 0.25W, 0.75ohm, 200V, 5% +/-Tol, 50ppm/Cel, Through Hole Mount
Descriptions
Descriptions de Vishay PAC100007507FA1000 fournies par ses distributeurs.
Axial FIXED RESISTOR PAC 0.169Diax0.433L 4.30mmx11.00mm 1W 750mOhm ±100ppm/C
RES 750 MOHM 1W 1% AXIAL
RES 0.75 OHM 1W 1% AXIAL
750m¦¸ ¡À1% 1W ¡À100ppm/¡æ ,D4.3XL11MM 11mm
PAC01 R75 1% A1