Vishay PAC100002700FA1000
Fixed Resistor, Wire Wound, 1W, 270ohm, 16.4317V, 1% +/-Tol, 100ppm/Cel, Through Hole Mount
Fiches techniques et documents
Téléchargez les fiches techniques et la documentation du fabricant pour Vishay PAC100002700FA1000.
IHS
Datasheet8 pagesIl y a 9 ans
Future Electronics
Historique des stocks
Tendance sur 3 mois:
-2.37%
Chaîne d'approvisionnement
Country of OriginCzechia
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8533.21.00.80
Introduction Date2008-09-15
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 10 months ago)
Pièces détachées
Fixed Resistor, Wire Wound, 3W, 270ohm, 28.4605V, 1% +/-Tol, 100ppm/Cel, Through Hole Mount
Fixed Resistor, Metal Film, 0.5W, 270ohm, 250V, 1% +/-Tol, 100ppm/Cel, Through Hole Mount
Fixed Resistor, Metal Film, 0.4W, 270ohm, 250V, 1% +/-Tol, 100ppm/Cel, Through Hole Mount
Stackpole ElectronicsRNF14FTD267R
Fixed Resistor, Metal Film, 0.25W, 267ohm, 250V, 1% +/-Tol, 100ppm/Cel, Through Hole Mount
Fixed Resistor, Metal Film, 0.25W, 274ohm, 300V, 1% +/-Tol, 100ppm/Cel, Through Hole Mount
Stackpole ElectronicsRNF12FTD280R
Fixed Resistor, Metal Film, 0.5W, 280ohm, 350V, 1% +/-Tol, 100ppm/Cel, Through Hole Mount
Descriptions
Descriptions de Vishay PAC100002700FA1000 fournies par ses distributeurs.
Axial FIXED RESISTOR PAC 0.169Diax0.433L 4.30mmx11.00mm 1W 270Ohm ±100ppm/C
PAC Series 270 Ohm 1 W ±1% ±100 ppm/K Axial Cemented Wirewound Resistor
270¦¸ ¡À1% 1W ¡À100ppm/¡æ 11mm