Vishay PAC100001508FA1000
Fixed Resistor, Wire Wound, 1W, 1.5ohm, 1.2247V, 1% +/-Tol, 100ppm/Cel, Through Hole Mount
Fiches techniques et documents
Téléchargez les fiches techniques et la documentation du fabricant pour Vishay PAC100001508FA1000.
IHS
Datasheet8 pagesIl y a 10 ans
Historique des stocks
Tendance sur 3 mois:
-11.15%
Chaîne d'approvisionnement
Country of OriginCzechia
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8533.21.00.80
Introduction Date2008-09-15
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 10 months ago)
Pièces détachées
Fixed Resistor, Wire Wound, 3W, 1.5ohm, 2.1213V, 1% +/-Tol, 100ppm/Cel, Through Hole Mount
Stackpole ElectronicsRNF18FTD1R50
Fixed Resistor, Metal Film, 0.125W, 1.5ohm, 200V, 1% +/-Tol, 100ppm/Cel, Through Hole Mount
Fixed Resistor, Metal Film, 0.4W, 1.5ohm, 350V, 1% +/-Tol, 50ppm/Cel, Through Hole Mount
MRS Series 1.5 Ohm 0.6 W ±1 % ±50 ppm/K Through Hole Metal Film Resistor
Fixed Resistor, Metal Film, 0.25W, 1.5ohm, 200V, 1% +/-Tol, 50ppm/Cel, Through Hole Mount
TE Connectivity / AMP2-1879350-1
Fixed Resistor, Metal Film, 1W, 1.5ohm, 350V, 5% +/-Tol, 300ppm/Cel, Through Hole Mount
Descriptions
Descriptions de Vishay PAC100001508FA1000 fournies par ses distributeurs.
Axial FIXED RESISTOR PAC 0.169Diax0.433L 4.30mmx11.00mm 1W 1.5Ohm ±100ppm/C
Res Wirewound 1.5 Ohm 1% 1W ±100ppm/C Conformal Coated AXL Ammo
1.5¦¸ ¡À1% 1W ¡À100ppm/¡æ ,D4.3XL11MM 11mm
PAC01 1R5 1% 1W TK100 RoHSconf