Vishay NTCS0805E3104HXT
Thermistor NTC 100K Ohm 3% 2-Pin 0805 Surface Mount Solder Pad 4100K -5 to -4.5 T/R Automotive
Fiches techniques et documents
Téléchargez les fiches techniques et la documentation du fabricant pour Vishay NTCS0805E3104HXT.
IHS
Datasheet3 pagesIl y a 4 ans
Datasheet8 pagesIl y a 13 ans
_legacy Avnet
Historique des stocks
Tendance sur 3 mois:
-82.98%
Modèles CAO
SOURCEECADMCADFICHIERS
TraceParts
Chaîne d'approvisionnement
Country of OriginGermany
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8533.40.80.70
Introduction Date2006-10-22
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
Pièces détachées
Thermistor NTC 100K Ohm 5% 2-Pin 0805 Surface Mount Solder Pad 4311K Plastic T/R
Thermistor NTC 100K Ohm 5% 2-Pin 0805 Surface Mount Solder Pad 4470K Blister T/R
Thermistor NTC-0805J104 5% (100k Ohm) SMD, B=4480K 210mW, RoHS, EPCOS, 4000pcs/reel
Thermistor NTC 100K Ohm 5% 2-Pin 0805 Surface Mount Solder Pad 4455K T/R
NTHS Series 0805 100 kOhm ±5 % 4064 K Surface Mount NTC Thermistor
Descriptions
Descriptions de Vishay NTCS0805E3104HXT fournies par ses distributeurs.
NTCS Series 0805 100 kOhm ±3 % 4100 K SMT Glass Protected NTC Thermistor
THERM NTC 100KOHM 4100K 0805 / NTC Thermistor 100k 0805 (2012 Metric)
NTC SMD 0805 NiSn 100K 3% Very High B e3
Thermistor NTC 100KOhm 3% 2-Pin 0805 Paper T/R
100K¦¸ ¡À3% 210mW ¡À1% 4100K 0805 2mm*1.25mm*800¦Ìm
SMD 0805 NTC Thermistor NTC 100kOhm 4100K 2mm
THERMISTOR, NTC, 4100K, 100 KOHM ROHS COMPLIANT: YES
NTC THERMISTOR 100K OHM 3% 0805
NTC Thermistor, 100000ohm, Surface Mount