Vishay MRS16000C2371FC100
Res Metal Film 2.37kOhm 1% 2/5W ±50ppm/K Ceramic Axial Box
Fiches techniques et documents
Téléchargez les fiches techniques et la documentation du fabricant pour Vishay MRS16000C2371FC100.
IHS
Datasheet4 pagesIl y a 9 ans
TME
Introduction Date2009-09-25
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
Pièces détachées
MRS25 FIXED RESISTOR Axial Through Hole Resistor ±1% ±50ppm/C 2.43kOhm 0.6W
Fixed Resistor, Thin Film, 0.6W, 2210ohm, 350V, 1% +/-Tol, 50ppm/Cel, Through Hole Mount
MRS25 FIXED RESISTOR Axial Through Hole Resistor ±1% ±50ppm/C 2.49kOhm 0.6W
Stackpole ElectronicsRNMF14FTC2K20
Fixed Resistor, Metal Film, 0.25W, 2200ohm, 200V, 1% +/-Tol, 50ppm/Cel, Through Hole Mount
Stackpole ElectronicsRNMF14FTC2K40
Fixed Resistor, Metal Film, 0.25W, 2400ohm, 200V, 1% +/-Tol, 50ppm/Cel, Through Hole Mount
Resistor, 2.32 kOhm, ± 1%, 600 mW, Axial Leaded, Metal Film (Thin Film), Professional
Descriptions
Descriptions de Vishay MRS16000C2371FC100 fournies par ses distributeurs.
Fixed Resistor, Thin Film, 0.4W, 2370ohm, 200V, 1% +/-Tol, 50ppm/Cel, Through Hole Mount
Res Thin Film 2.37K Ohm 1% 0.4W ±50ppm/C Conformal Coated AXL Ammo
RES 2.37K OHM 0.4W 1% AXIAL