Vishay MRA-1215R00FE12
Fixed Resistor, Wire Wound, 10W, 15ohm, 12.2474V, 1% +/-Tol, 30ppm/Cel, Through Hole Mount
Fiches techniques et documents
Téléchargez les fiches techniques et la documentation du fabricant pour Vishay MRA-1215R00FE12.
IHS
Datasheet3 pagesIl y a 10 ans
Arrow.cn
Factory Futures
Historique des stocks
Tendance sur 3 mois:
+3.92%
Modèles CAO
SOURCEECADMCADFICHIERS
Ultra Librarian
SymboleEmpreinte
Télécharger
Le site partenaire s’ouvrira dans un nouvel onglet lorsque vous téléchargez ses modèles de CAO.
Chaîne d'approvisionnement
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8533.21.00.80
Introduction Date2013-06-03
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
Pièces détachées
Fixed Resistor, Wire Wound, 7W, 15ohm, 10.247V, 1% +/-Tol, 30ppm/Cel, Through Hole Mount
ALSR FIXED RESISTOR Axial Through Hole Resistor ±1% ±30ppm/C 15Ohm 3W
Fixed Resistor, Wire Wound, 5W, 15ohm, 8.6603V, 1% +/-Tol, 30ppm/Cel, Through Hole Mount
Fixed Resistor, Wire Wound, 7W, 14.7ohm, 10.144V, 1% +/-Tol, 30ppm/Cel, Through Hole Mount
Fixed Resistor, Wire Wound, 3W, 14ohm, 6.4807V, 1% +/-Tol, 30ppm/Cel, Through Hole Mount
Ohmite43F15RE
Fixed Resistor, Wire Wound, 3W, 15ohm, 200V, 1% +/-Tol, Through Hole Mount
Descriptions
Descriptions de Vishay MRA-1215R00FE12 fournies par ses distributeurs.
MRA-12 Axial Axial Through Hole Resistor ±1% ±30ppm/C 15Ohms 10W
Res Wirewound 15 Ohm 1% 10W ±30ppm/C Silicone AXL Bulk
15¦¸ ¡À1% 10W ¡À30ppm/¡æ 30.18mm