Vishay MMU01020C1500FB000
Fixed Resistor, Thin Film, 0.3W, 150ohm, 150V, 1% +/-Tol, 50ppm/Cel, Surface Mount, 0904
Fiches techniques et documents
Téléchargez les fiches techniques et la documentation du fabricant pour Vishay MMU01020C1500FB000.
IHS
Datasheet14 pagesIl y a 3 ans
Historique des stocks
Tendance sur 3 mois:
+35.71%
Chaîne d'approvisionnement
Country of OriginGermany
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8533.21.00.30
Introduction Date2009-09-11
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 1 month ago)
Pièces détachées
Fixed Resistor, Thin Film, 0.25W, 147ohm, 200V, 1% +/-Tol, 50ppm/Cel, Surface Mount, 1406
Descriptions
Descriptions de Vishay MMU01020C1500FB000 fournies par ses distributeurs.
Res Thin Film 0102(0805) 150 Ohm 1% 0.2W(1/5W) ±50ppm/C Sulfur Resistant Conformal Coated Melf Pad SMD Automotive Medical T/R
Professional Thin Film MELF Resistors
150¦¸ ¡À1% 200mW ¡À50ppm/¡æ 0102 2.2mm