Vishay MMA02040C1800FB000
Fixed Resistor, Thin Film, 0.4W, 180ohm, 200V, 1% +/-Tol, 50ppm/Cel, Surface Mount, 1406
Fiches techniques et documents
Téléchargez les fiches techniques et la documentation du fabricant pour Vishay MMA02040C1800FB000.
IHS
Datasheet14 pagesIl y a 3 ans
Chaîne d'approvisionnement
Country of OriginGermany
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8533.21.00.30
Introduction Date2009-09-11
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 2 months ago)
Pièces détachées
Fixed Resistor, Thin Film, 0.4W, 182ohm, 200V, 1% +/-Tol, 25ppm/Cel, Surface Mount, 1406
Descriptions
Descriptions de Vishay MMA02040C1800FB000 fournies par ses distributeurs.
RES 180 OHM 1% 2/5W MELF 0204
PROFESSIONAL THIN FILM MELF RESISTOR
MELF Resistors 0.4W 180ohms 1% 0204 MELF 200V 50ppm
MMA 0204-50 1% B0 180R