Vishay MKT1817410015
Cap Film 0.1uF 100V PET 10% (7.5 X 3.5 X 8.5mm) Radial Plastic Rectangular Can 5mm 105C Bulk
NRND
Fiches techniques et documents
Téléchargez les fiches techniques et la documentation du fabricant pour Vishay MKT1817410015.
IHS
Datasheet14 pagesIl y a 11 ans
Farnell
Newark
element14
Mouser
Historique des stocks
Tendance sur 3 mois:
-0.29%
Chaîne d'approvisionnement
Lifecycle StatusNRND (Last Updated: 2 weeks ago)
Pièces détachées
Film Capacitor, Polyester, 100V, 10% +Tol, 10% -Tol, 0.1uF, Through Hole Mount
Yageo GroupR82EC3100DQ70K
Film Capacitor, Polyethylene Terephthalate, 100V, 10% +Tol, 10% -Tol, 0.1uF, Through Hole Mount
Cap Film 0.1uF 100V PET 10% (7.2 X 2.5 X 6.5mm) Radial 5.08mm Loose in Box
Film Capacitor, Polyester, 100V, 10% +Tol, 10% -Tol, 0.1uF, Through Hole Mount, 3912
Film Capacitor, Polyester, 100V, 10% +Tol, 10% -Tol, 0.1uF, Through Hole Mount, 2810
Descriptions
Descriptions de Vishay MKT1817410015 fournies par ses distributeurs.
Radial FILM CAPACITOR MKT1817 63V 0.1muF ±10% 0.283Lx0.098W 7.20mmx2.50mm
VISHAY MKT1817410015 CAPACITOR POLYESTER FILM 0.1UF, 100V, 10%, RADIAL
MKT1817 Series 0.1uF ±10 % 100 V LS=5 mm Metallized Polyster Film Capacitor
CAPACITOR POLY FILM 0.1UF, 100V, 10%, RA
CAPACITOR POLY FILM 0.1UF, 100V, RADIAL; Capacitor Application:Safety / Suppression; Capacitor Dielectric Type:Polyester; Capacitance:0.1µF; Capacitance Tolerance:± 10%; Voltage Rating:100V; Capacitor Mounting:Through Hole
Film Capacitor; Capacitor Type:Suppression; Capacitance:0.1µF; Capacitance Tolerance:± 10%; Series:MKT1817; Voltage Rating:100VDC; Capacitor Dielectric Type:Polyester; Lead Spacing:5.00mm; Termination Type:Radial Leaded ;RoHS Compliant: Yes