Vishay MCT06030D9090BP100
Fixed Resistor, Thin Film, 0.1W, 909ohm, 75V, 0.1% +/-Tol, 25ppm/Cel, Surface Mount, 0603
Fiches techniques et documents
Téléchargez les fiches techniques et la documentation du fabricant pour Vishay MCT06030D9090BP100.
IHS
Datasheet11 pagesIl y a 4 ans
Upverter
Garrett
SymboleEmpreinte
Ultra Librarian
SymboleEmpreinte
Télécharger
Le site partenaire s’ouvrira dans un nouvel onglet lorsque vous téléchargez ses modèles de CAO.
Chaîne d'approvisionnement
Country of OriginGermany, Israel
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8533.21.00.30
Introduction Date2008-07-30
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 2 months ago)
Pièces détachées
PanasonicERA-3AEB9090V
Res Thin Film 0603 909 Ohm 0.1% 0.1W ±25ppm/°C Molded SMD Punched Carrier T/R
TE ConnectivityCPF0603B909RE1
Res Thin Film 0603 909 Ohm 0.1% 1/16W ±25ppm/°C Molded SMD SMD Paper T/R
Yageo GroupRT0603BRD07909RL
100mW Thin Film Resistor ±25ppm/℃ ±0.1% 909Ω 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS
TE ConnectivityRP73PF1J909RBTDF
Res Thin Film 0603 909 Ohm 0.1% 1/10W ±25ppm/°C Molded SMD Paper T/R
PanasonicERA3AEB821V
Res Thin Film 0603 820 Ohm 0.1% 0.1W ±25ppm/°C Molded SMD Punched Carrier T/R
Descriptions
Descriptions de Vishay MCT06030D9090BP100 fournies par ses distributeurs.
RES SMD 909 OHM 0.1% 1/10W 0603
MCT 0603-25 0.1% P1 909R