Vishay MCT06030D2741BP100
Fixed Resistor, Thin Film, 0.1W, 2740ohm, 75V, 0.1% +/-Tol, 25ppm/Cel, Surface Mount, 0603
Fiches techniques et documents
Téléchargez les fiches techniques et la documentation du fabricant pour Vishay MCT06030D2741BP100.
IHS
Datasheet11 pagesIl y a 4 ans
Upverter
Future Electronics
Garrett
Historique des stocks
Tendance sur 3 mois:
-99.60%
Chaîne d'approvisionnement
Country of OriginGermany, Israel
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8533.21.00.30
Introduction Date2008-07-30
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 2 months ago)
Pièces détachées
PanasonicERA3AEB302V
Res Thin Film 0603 3K Ohm 0.1% 0.1W ±25ppm/°C Molded SMD Punched Carrier T/R
125mW Thin Film Resistor 75V ±0.1% ±25ppm/℃ 2.49kΩ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS
Yageo GroupRT0603FRD072K87L
Fixed Resistor, Thin Film, 0.1W, 2870ohm, 75V, 1% +/-Tol, 25ppm/Cel, Surface Mount, 0603
Yageo GroupRT0603FRE072K74L
Res Thin Film 0603 2.74K Ohm 1% 0.1W(1/10W) ±50ppm/C Pad SMD T/R
Res Thin Film 0603 2.74K Ohm 1% 1/10W ±50ppm/°C Molded SMD SMD Paper T/R
TE Connectivity / AMP1879337-5
Fixed Resistor, Thin Film, 0.063W, 2740ohm, 50V, 1% +/-Tol, 50ppm/Cel, Surface Mount, 0603
Descriptions
Descriptions de Vishay MCT06030D2741BP100 fournies par ses distributeurs.
RES THNFLM 0603 2.74K OHM 0.1% 1/10W 25PPM/ C SMD
MCT Series 0603 2.74 kOhm ±0.1 % 0.1 W ±25 ppm/K SMT Thin Film Resistor
MCT 0603-25 0.1% P1 2K74