Vishay MBB0207VD8252BC100
Fixed Resistor, Metal Film, 0.4W, 82500ohm, 350V, 0.1% +/-Tol, 25ppm/Cel, Through Hole Mount
Production
Page du fabricantFiche technique
Prix et stock
DistributorSKUMinPkg
AvnetMBB0207VD8252BC10001K
8h
Fiches techniques et documents
Téléchargez les fiches techniques et la documentation du fabricant pour Vishay MBB0207VD8252BC100.
Historique des stocks
Tendance sur 3 mois:
+0.00%
Chaîne d'approvisionnement
Country of OriginCzechia, India
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8533.21.00.90
Introduction Date2009-12-23
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 10 months ago)
Pièces détachées
MRS25 FIXED RESISTOR Axial Through Hole Resistor ±1% ±50ppm/C 82.5kOhm 0.6W
Fixed Resistor, Metal Film, 0.4W, 82500ohm, 350V, 1% +/-Tol, 50ppm/Cel, Through Hole Mount
Fixed Resistor, Thin Film, 0.4W, 82500ohm, 200V, 1% +/-Tol, 50ppm/Cel, Through Hole Mount
Stackpole ElectronicsRNF14FTD82K5
Fixed Resistor, Metal Film, 0.25W, 82500ohm, 250V, 1% +/-Tol, 100ppm/Cel, Through Hole Mount
Yageo GroupMF0207FTE52-82K5
Fixed Resistor, Metal Film, 0.6W, 82500ohm, 350V, 1% +/-Tol, 50ppm/Cel, Through Hole Mount
TE Connectivity7-1625892-2
Through Hole Resistor, Rox Series, 82 Kohm, 3 W, 5%, 350 V, Axial Leaded Rohs Compliant: Yes
Descriptions
Descriptions de Vishay MBB0207VD8252BC100 fournies par ses distributeurs.
MBB Series 0.6 W 82.5kOhm ±0.1% ±25 ppm/K Professional Thin Film Leaded Resistor
Resistor 400mW 82.5kOhm 0.1 %
MBB/SMA 0207-25 0.1% CECC 06 C1 82K5