Vishay MBB02070C9099FRP00
Fixed Resistor, Metal Film, 0.4W, 90.9ohm, 350V, 1% +/-Tol, 50ppm/Cel, Through Hole Mount
Fiches techniques et documents
Téléchargez les fiches techniques et la documentation du fabricant pour Vishay MBB02070C9099FRP00.
IHS
Datasheet15 pagesIl y a 7 ans
Farnell
element14 APAC
Newark
Chaîne d'approvisionnement
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 10 months ago)
Pièces détachées
Fixed Resistor, Thin Film, 0.6W, 90.9ohm, 350V, 1% +/-Tol, 50ppm/Cel, Through Hole Mount
Fixed Resistor, Thin Film, 0.4W, 90.9ohm, 200V, 1% +/-Tol, 50ppm/Cel, Through Hole Mount
Fixed Resistor, Metal Film, 0.25W, 90.9ohm, 200V, 1% +/-Tol, 50ppm/Cel, Through Hole Mount
Fixed Resistor, Metal Film, 0.6W, 90.9ohm, 350V, 1% +/-Tol, 50ppm/Cel, Through Hole Mount
TE Connectivity / AMP1622786-1
Fixed Resistor, Thin Film, 0.75W, 82ohm, 350V, 1% +/-Tol, 100ppm/Cel, Through Hole Mount
Stackpole ElectronicsRNMF14FTC82R0
Fixed Resistor, Metal Film, 0.25W, 82ohm, 200V, 1% +/-Tol, 50ppm/Cel, Through Hole Mount
Descriptions
Descriptions de Vishay MBB02070C9099FRP00 fournies par ses distributeurs.
Res Thin Film 90.9 Ohm 1% 0.6W ±50ppm/C Conformal Coated AXL Automotive T/R
RESISTOR, METAL FILM, 90.9 OHM, 600mW, 1
Resistor Metal Film,9.9Ohm,1%,+/-50ppm,0; RESISTOR, METAL FILM, 90.9OHM, 600mW, 1%; Resistance:90.9ohm; Resistance Tolerance:± 1%; Power Rating:600mW; Voltage Rating:300V; Temperature Coefficient:± 50ppm/°C; Resistor Element Material:Metal Film; Filter Terminals:Axial Leaded