Vishay MBB02070C3482FC100
Fixed Resistor, Metal Film, 0.4W, 34800ohm, 350V, 1% +/-Tol, 50ppm/Cel, Through Hole Mount
Fiches techniques et documents
Téléchargez les fiches techniques et la documentation du fabricant pour Vishay MBB02070C3482FC100.
Chaîne d'approvisionnement
Country of OriginCzechia, India
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8533.21.00.90
Introduction Date2005-12-02
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 10 months ago)
Pièces détachées
Fixed Resistor, Metal Film, 0.25W, 34800ohm, 200V, 1% +/-Tol, 50ppm/Cel, Through Hole Mount
Fixed Resistor, Metal Film, 0.25W, 33000ohm, 200V, 1% +/-Tol, 50ppm/Cel, Through Hole Mount
MRS25 FIXED RESISTOR Axial Through Hole Resistor ±1% ±50ppm/C 37.4kOhm 0.6W
TE Connectivity / AMP1622441-1
Through Hole Thin Film Resistor, Lr Series, 33.2 Kohm, 600 Mw, - 1%, 350 V, Axial Leaded
TE Connectivity / AMP1622450-2
Fixed Resistor, Thin Film, 0.6W, 36500ohm, 350V, 1% +/-Tol, 50ppm/Cel, Through Hole Mount
Fixed Resistor, Metal Film, 0.6W, 34800ohm, 350V, 1% +/-Tol, 50ppm/Cel, Through Hole Mount
Descriptions
Descriptions de Vishay MBB02070C3482FC100 fournies par ses distributeurs.
RES 34.8K OHM 0.6W 1% AXIAL
MBB/SMA 0207-50 1% C1 34K8