Vishay M4946506TR0200FB12
Resistor, Wirewound, Axial, 3W, 0.02 Ohm, +/-1%, +/-350ppm, (15.007mm X 5.994mm), Bulk
Obsolete
Page du fabricantFiche technique
Prix et stock
DistributorSKUMinPkg
North Star MicroNS-M4946506TR0200FB12Contact
7d
Fiches techniques et documents
Téléchargez les fiches techniques et la documentation du fabricant pour Vishay M4946506TR0200FB12.
IHS
Datasheet3 pagesIl y a 5 ans
Future Electronics
Arrow Electronics
Chaîne d'approvisionnement
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8533.21.00.90
Introduction Date2009-02-10
Lifecycle StatusObsolete (Last Updated: 4 months ago)
Pièces détachées
Fixed Resistor, Metal Strip, 3W, 0.02ohm, 0.2449V, 1% +/-Tol, 350ppm/Cel, Through Hole Mount
Fixed Resistor, Metal Strip, 5W, 0.02ohm, 0.3162V, 1% +/-Tol, 250ppm/Cel, Through Hole Mount
Fixed Resistor, Metal Strip, 1W, 0.02ohm, 0.1414V, 1% +/-Tol, 1000ppm/Cel, Through Hole Mount
Descriptions
Descriptions de Vishay M4946506TR0200FB12 fournies par ses distributeurs.
M49465 Series Ø 5.21 x 14.22 mm 0.02 Ohm ±1% 3 W ±350 ppm/°C Metal Film Resistor
Res Metal Strip 0.02 Ohm 1% 3W ±350ppm/°C Molded AXL Thru-Hole Bulk