Vishay M-0402K3320FGTP
Fixed Resistor, Metal Glaze/thick Film, 0.1W, 332ohm, 30V, 1% +/-Tol, 100ppm/Cel, Surface Mount, 0402
Production
Page du fabricantFiche technique
Prix et stock
DistributorSKUMinPkg
AvnetM-0402K3320FGTP0100
7h
Fiches techniques et documents
Téléchargez les fiches techniques et la documentation du fabricant pour Vishay M-0402K3320FGTP.
IHS
Datasheet5 pagesIl y a 5 ans
Chaîne d'approvisionnement
Country of OriginIsrael
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8533.21.00.30
Introduction Date2016-03-30
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
Descriptions
Descriptions de Vishay M-0402K3320FGTP fournies par ses distributeurs.
Res Thick Film 0402 332Ohm 1% 1/10W ±100ppm/°C Molded T/R
M-0402 100PPM 332 1% G TP e4