Vishay ISC1210SY1R5K
General Purpose Inductor, 1.5uH, 10%, 1 Element, Powdered Iron-Core, SMD, 1210
Fiches techniques et documents
Téléchargez les fiches techniques et la documentation du fabricant pour Vishay ISC1210SY1R5K.
Newark
Datasheet2 pagesIl y a 6 ans
Datasheet2 pagesIl y a 13 ans
Datasheet2 pagesIl y a 13 ans
Datasheet2 pagesIl y a 15 ans
Datasheet2 pagesIl y a 16 ans
Datasheet2 pagesIl y a 16 ans
Datasheet2 pagesIl y a 17 ans
Mouser
Chaîne d'approvisionnement
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8504.50.80.00
Introduction Date2009-10-26
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
Pièces détachées
Ind General Purpose Chip Wirewound 1.5uH 10% 7.96MHz 30Q-Factor Ferrite 210mA 1210 T/R
API Delevan1210-152K
General Purpose Inductor, 1.5uH, 10%, 1 Element, Ferrite-Core, SMD
Inductor General Purpose Chip Wirewound 1.5uH 10% 7.96MHz 50Q-Factor Ferrite 0.41A 0.6Ohm DCR 1812 T/R
API Delevan2510R-28K
General Purpose Inductor, 1.5uH, 10%, 1 Element, Iron-Core, SMD, 2510
General Purpose Inductor, 1.5uH, 10%, 1 Element, Ferrite-Core, Reflow soldering,, 1608/0603
TAIYO YUDENLK16081R5K-T
Inductor RF Shielded Multi-Layer 1.5uH 10% 10MHz 35Q-Factor Ferrite 0.04A 0.7Ohm DCR 0603 T/R
Descriptions
Descriptions de Vishay ISC1210SY1R5K fournies par ses distributeurs.
FIXED IND 1.5UH 370MA 750MOHM SM
High Current Inductors 1.5 uH 10%
POWER INDUCTOR, 1.5UH, 370mA, 10%, 90MHZ; Inductance:1.5µH; Inductance Tolerance:± 10%; DC Resistance Max:0.75ohm; DC Current Rating:370mA; Self Resonant Frequency:90MHz; Q Factor @ Frequency:30 @ 7.96MHz; Series:ISC-1210 ;RoHS Compliant: No