Vishay HVR3700008204FR500
Fixed Resistor, Metal Film, 0.5W, 8200000ohm, 3500V, 1% +/-Tol, 200ppm/Cel, Through Hole Mount
Fiches techniques et documents
Téléchargez les fiches techniques et la documentation du fabricant pour Vishay HVR3700008204FR500.
IHS
Datasheet8 pagesIl y a 2 ans
Historique des stocks
Tendance sur 3 mois:
-2.71%
Chaîne d'approvisionnement
Country of OriginIndia
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8533.21.00.90
Introduction Date2008-07-29
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
Pièces détachées
Fixed Resistor, Metal Film, 0.4W, 8200000ohm, 350V, 1% +/-Tol, 50ppm/Cel, Through Hole Mount
Stackpole ElectronicsRNV14FAL7M50
Fixed Resistor, Metal Film, 0.25W, 7500000ohm, 1600V, 1% +/-Tol, 200ppm/Cel, Through Hole Mount
Resistor: metal glaze; THT; axial; 8.2MOhm; +-1%; 0.5W; 200ppm/ deg.C
Stackpole ElectronicsCF18JT8M20
Axial FIXED RESISTOR CF 0.067Diax0.130L 1.70mmx3.30mm 0.125W 1/8W 8.2MOhm 0/ -1500ppm/C
Stackpole ElectronicsCF14JT8M20
Axial FIXED RESISTOR CF 0.091Diax0.236L 2.30mmx6.00mm 0.25W 1/4W 8.2MOhm 0/ -1500ppm/C
Descriptions
Descriptions de Vishay HVR3700008204FR500 fournies par ses distributeurs.
Axial FIXED RESISTOR HVR37 0.157Diax0.394L 4.00mmx10.00mm 0.5W 1/2W 8.2MOhm ±200ppm/C
RES 8.2M OHM 1/2W 1% AXIAL
8.2M¦¸ ¡À1% 500mW ¡À200ppm/¡æ 10mm
HVR37 1% R5 8M2