Vishay G00378R00FB1280
Fixed Resistor, Wire Wound, 2W, 78ohm, 12.49V, 1% +/-Tol, 20ppm/Cel, Through Hole Mount
Fiches techniques et documents
Téléchargez les fiches techniques et la documentation du fabricant pour Vishay G00378R00FB1280.
New Yorker Electronics
Historique des stocks
Tendance sur 3 mois:
-17.76%
Chaîne d'approvisionnement
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 1 year ago)
Pièces détachées
Fixed Resistor, Wire Wound, 2.5W, 80ohm, 14.1421V, 1% +/-Tol, 20ppm/Cel, Through Hole Mount
Fixed Resistor, Wire Wound, 2W, 82.5ohm, 12.8452V, 1% +/-Tol, 20ppm/Cel, Through Hole Mount
Fixed Resistor, Wire Wound, 3W, 75ohm, 15V, 1% +/-Tol, 20ppm/Cel, Through Hole Mount
Fixed Resistor, Wire Wound, 3W, 82ohm, 15.6844V, 1% +/-Tol, 20ppm/Cel, Through Hole Mount
Fixed Resistor, Wire Wound, 3W, 80.6ohm, 15.5499V, 1% +/-Tol, 20ppm/Cel, Through Hole Mount
Descriptions
Descriptions de Vishay G00378R00FB1280 fournies par ses distributeurs.
Wirewound Resistors, Miniature, Industrial, Precision Power, Silicone Coated, Axial Lead
78¦¸ ¡À1% 2W ¡À20ppm/¡æ 11.1mm*510¦Ìm
G-3-80 78 1% B12
4.7 OHM 1% 2W