Vishay G0032R200JE1280
Fixed Resistor, Wire Wound, 2W, 2.2ohm, 2.0976V, 5% +/-Tol, 50ppm/Cel, Through Hole Mount
Fiches techniques et documents
Téléchargez les fiches techniques et la documentation du fabricant pour Vishay G0032R200JE1280.
Chaîne d'approvisionnement
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
Pièces détachées
Fixed Resistor, Wire Wound, 2.5W, 2ohm, 2.236V, 5% +/-Tol, 50ppm/Cel, Through Hole Mount
Fixed Resistor, Wire Wound, 0.5W, 2.2ohm, 1.049V, 5% +/-Tol, 50ppm/Cel, Through Hole Mount
Fixed Resistor, Wire Wound, 3W, 2.2ohm, 2.569V, 5% +/-Tol, 50ppm/Cel, Through Hole Mount
TE Connectivity1-1623789-1
Fixed Resistor, Wire Wound, 7W, 2.2ohm, 5% +/-Tol, 300ppm/Cel, Through Hole Mount, 5135
TE Connectivity1-1623788-2
Fixed Resistor, Wire Wound, 5W, 2.2ohm, 5% +/-Tol, 300ppm/Cel, Through Hole Mount, 5135
Fixed Resistor, Wire Wound, 3W, 2ohm, 2.4495V, 1% +/-Tol, 50ppm/Cel, Through Hole Mount
Descriptions
Descriptions de Vishay G0032R200JE1280 fournies par ses distributeurs.
G-3-80 2.2 5% E12 e3