Vishay DZ23C47-E3-08
Zener Diode, 47V V(Z), 5%, 0.3W, Silicon, Unidirectional
Fiches techniques et documents
Téléchargez les fiches techniques et la documentation du fabricant pour Vishay DZ23C47-E3-08.
IHS
Datasheet5 pagesIl y a 2 ans
Historique des stocks
Tendance sur 3 mois:
+0.00%
Chaîne d'approvisionnement
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8541.10.00.50
Introduction Date2013-03-12
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 1 month ago)
Pièces détachées
Zener Diode, 43V V(Z), 5%, 0.5W, Silicon, Unidirectional
Zener Diode Sot235%, 51V, 0.3W, Common Cathode |Vishay DZ23C51-HE3-08
Tape & Reel (TR) ±5% Surface Mount ZENER DIODE Zener Diode 900mV @ 10mA 100nA @ 30V 225mW 39V
Zener Diode Single 39V 5% 130Ohm 300mW Automotive 3-Pin SOT-23 T/R
Diode Zener Single 39V 5% 300mW Automotive 3-Pin SOT-23 T/R
Descriptions
Descriptions de Vishay DZ23C47-E3-08 fournies par ses distributeurs.
ZENER DIODE SOT23
Zener Diode Sot23 |Vishay DZ23C47-E3-08
5% 100nA 47V 100¦¸ 300mW 1 SOT-23