Vishay CW02BR2500JE12
Fixed Resistor, Wire Wound, 3W, 0.25ohm, 0.866V, 5% +/-Tol, 90ppm/Cel, Through Hole Mount
Fiches techniques et documents
Téléchargez les fiches techniques et la documentation du fabricant pour Vishay CW02BR2500JE12.
IHS
Datasheet3 pagesIl y a 8 ans
RS (Formerly Allied Electronics)
Arrow Electronics
Historique des stocks
Tendance sur 3 mois:
+0.00%
Introduction Date2006-09-21
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 3 months ago)
Pièces détachées
Fixed Resistor, Wire Wound, 5W, 0.25ohm, 1.118V, 5% +/-Tol, 90ppm/Cel, Through Hole Mount
Fixed Resistor, Wire Wound, 3W, 0.24ohm, 0.8485V, 5% +/-Tol, Through Hole Mount
Res Wirewound 250m Ohm 1% 3W ¦90ppm/¦C AXL Thru-Hole Bulk
Fixed Resistor, Wire Wound, 5W, 0.25ohm, 1% +/-Tol, Through Hole Mount
Fixed Resistor, Wire Wound, 1W, 0.249ohm, 0.499V, 1% +/-Tol, 650ppm/Cel, Through Hole Mount
Descriptions
Descriptions de Vishay CW02BR2500JE12 fournies par ses distributeurs.
CW SERIES AXIAL WIREWOUND RESISTOR 250MOHMS +/-5% 3.75W +/-90PPM/DEGC
Ceramic through hole resistor 5% 90ppm/C 250mOhm 3W
250m¦¸ ¡À5% 3W ¡À90ppm/¡æ 15.8mm