Vishay CW02B12K00JB12
Fixed Resistor, Wire Wound, 3W, 12000ohm, 189.737V, 5% +/-Tol, 30ppm/Cel, Through Hole Mount
Fiches techniques et documents
Téléchargez les fiches techniques et la documentation du fabricant pour Vishay CW02B12K00JB12.
IHS
Datasheet3 pagesIl y a 8 ans
New Yorker Electronics
Historique des stocks
Tendance sur 3 mois:
-5.85%
Chaîne d'approvisionnement
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 3 months ago)
Pièces détachées
Fixed Resistor, Wire Wound, 5W, 12000ohm, 244.949V, 5% +/-Tol, 30ppm/Cel, Through Hole Mount
Fixed Resistor, Wire Wound, 3W, 12500ohm, 193.6492V, 5% +/-Tol, 30ppm/Cel, Through Hole Mount
Fixed Resistor, Wire Wound, 3W, 10900ohm, 180.8314V, 5% +/-Tol, 30ppm/Cel, Through Hole Mount
TE Connectivity / AMP2-1623782-2
Fixed Resistor, Metal Oxide Film, 5W, 12000ohm, 5% +/-Tol, 300ppm/Cel, Through Hole Mount
Descriptions
Descriptions de Vishay CW02B12K00JB12 fournies par ses distributeurs.
Ceramic through hole resistor 5% 30ppm/C 12kOhm 3W
12K¦¸ ¡À5% 3W ¡À30ppm/¡æ 15.8mm
CW-2B 12K 5% B12