Vishay CW0105R000JE12
Fixed Resistor, Wire Wound, 10W, 5ohm, 7.0711V, 5% +/-Tol, 50ppm/Cel, Through Hole Mount
Fiches techniques et documents
Téléchargez les fiches techniques et la documentation du fabricant pour Vishay CW0105R000JE12.
IHS
Tendance sur 3 mois:
+32.49%
Pièces détachées
Fixed Resistor, Wire Wound, 7W, 5ohm, 5.9161V, 5% +/-Tol, 50ppm/Cel, Through Hole Mount
Fixed Resistor, Wire Wound, 13W, 5ohm, 8.0623V, 5% +/-Tol, 50ppm/Cel, Through Hole Mount
Fixed Resistor, Wire Wound, 3W, 5ohm, 3.873V, 50ppm/Cel, Through Hole Mount
TE ConnectivitySQMW74R7J
Fixed Resistor, Wire Wound, 7W, 4.7ohm, 5% +/-Tol, 300ppm/Cel, Through Hole Mount
TE Connectivity / AMP1623804-4
Fixed Resistor, Wire Wound, 10W, 4.7ohm, 5% +/-Tol, 300ppm/Cel, Through Hole Mount
Descriptions
Descriptions de Vishay CW0105R000JE12 fournies par ses distributeurs.
RESISTOR, WIREWOUND, RES 5 OHMS, PWR-RTG 10 W, TOL 5%, AXIAL, BULK
Resistor, Wirewound; 5 Ohms; 10 W @ de
RS APAC
Wirewound Resistors 10watts 5ohms 5%
5¦¸ ¡À5% 13W ¡À50ppm/¡æ 45.24mm