Vishay CW0056K000JE73
Fixed Resistor, Wire Wound, 5W, 6000ohm, 173.2051V, 5% +/-Tol, 30ppm/Cel, Through Hole Mount
Fiches techniques et documents
Téléchargez les fiches techniques et la documentation du fabricant pour Vishay CW0056K000JE73.
Chaîne d'approvisionnement
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8533.21.00.80
Introduction Date2006-09-21
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 3 months ago)
Pièces détachées
Fixed Resistor, Wire Wound, 2.5W, 5600ohm, 118.322V, 5% +/-Tol, 30ppm/Cel, Through Hole Mount
OhmiteTUM5J5K6E
Fixed Resistor, Metal Oxide, 5W, 5600ohm, 350V, 5% +/-Tol, 350ppm/Cel, Through Hole Mount
TE Connectivity / AMP4-1623732-9
Fixed Resistor, Wire Wound, 7W, 6.2ohm, 5% +/-Tol, 200ppm/Cel, Through Hole Mount
TE Connectivity / AMP4-1623746-3
Through Hole Resistor, Er Series, 5.6 Kohm, 3 W, 5%, 100 V, Axial Leaded Rohs Compliant: Yes
OhmiteOD562JE
Fixed Resistor, Carbon Composition, 0.25W, 5600ohm, 250V, 5% +/-Tol, Through Hole Mount
OhmiteOF562JE
Fixed Resistor, Carbon Composition, 0.5W, 5600ohm, 350V, 5% +/-Tol, Through Hole Mount
Descriptions
Descriptions de Vishay CW0056K000JE73 fournies par ses distributeurs.
RES 6K OHM 6.5W 5% AXIAL
CW-5 6K 5% E73 e3