Vishay CW005600R0JE12
Fixed Resistor, Wire Wound, 5W, 600ohm, 54.7723V, 5% +/-Tol, 30ppm/Cel, Through Hole Mount
Fiches techniques et documents
Téléchargez les fiches techniques et la documentation du fabricant pour Vishay CW005600R0JE12.
IHS
Datasheet3 pagesIl y a 8 ans
New Yorker Electronics
Arrow.cn
RS (Formerly Allied Electronics)
Historique des stocks
Tendance sur 3 mois:
-16.98%
Chaîne d'approvisionnement
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 3 months ago)
Pièces détachées
Fixed Resistor, Wire Wound, 3W, 600ohm, 42.4264V, 5% +/-Tol, 30ppm/Cel, Through Hole Mount
Fixed Resistor, Wire Wound, 5W, 560ohm, 52.915V, 5% +/-Tol, 30ppm/Cel, Through Hole Mount
TE ConnectivitySBCHE6560RJ
Fixed Resistor, Wire Wound, 7W, 560ohm, 5% +/-Tol, 200ppm/Cel, Through Hole Mount
Descriptions
Descriptions de Vishay CW005600R0JE12 fournies par ses distributeurs.
CW005 SERIES AXIAL WIREWOUND RESISTOR 600OHMS +/-5% 6.5W +/-30PPM/DEGC
Res Wirewound 600 Ohm 5% 5W ±30ppm/C Silicone AXL Bulk
CW-5 600 5% E12 e3
600 OHM 5% 5W