Vishay CW0052K500JE12
Fixed Resistor, Wire Wound, 5W, 2500ohm, 111.8034V, 5% +/-Tol, 30ppm/Cel, Through Hole Mount
Fiches techniques et documents
Téléchargez les fiches techniques et la documentation du fabricant pour Vishay CW0052K500JE12.
Newark
Datasheet3 pagesIl y a 8 ans
Datasheet3 pagesIl y a 17 ans
Datasheet3 pagesIl y a 9 ans
Datasheet3 pagesIl y a 11 ans
Datasheet3 pagesIl y a 13 ans
Datasheet3 pagesIl y a 13 ans
Datasheet3 pagesIl y a 14 ans
Datasheet3 pagesIl y a 14 ans
Datasheet3 pagesIl y a 15 ans
Datasheet3 pagesIl y a 15 ans
Datasheet3 pagesIl y a 16 ans
Datasheet3 pagesIl y a 17 ans
New Yorker Electronics
RS (Formerly Allied Electronics)
Historique des stocks
Tendance sur 3 mois:
+30.26%
Pièces détachées
Fixed Resistor, Wire Wound, 3W, 2500ohm, 86.6025V, 5% +/-Tol, 30ppm/Cel, Through Hole Mount
Fixed Resistor, Wire Wound, 5W, 2700ohm, 116.19V, 5% +/-Tol, 30ppm/Cel, Through Hole Mount
Fixed Resistor, Wire Wound, 1W, 2400ohm, 48.99V, 5% +/-Tol, 30ppm/Cel, Through Hole Mount
TE Connectivity / AMP3-1623730-2
SBC CGS FIXED RESISTOR Axial Radial Formed Through Hole Resistor ±5% ±200ppm/C 2.7kOhm 4W
TE ConnectivitySBCHE62K7J
Fixed Resistor, Wire Wound, 7W, 2700ohm, 5% +/-Tol, 200ppm/Cel, Through Hole Mount
Descriptions
Descriptions de Vishay CW0052K500JE12 fournies par ses distributeurs.
RESISTOR, WIREWOUND, RES 2.5 KILOHMS, PWR-RTG 5 W, TOL 5%, AXIAL, BULK
Ceramic through hole resistor 5% 30ppm/C 2.5kOhm 5W
RES WIREWOUND 2.5K OHM 5W 5% HI-TEMP AXIAL
RESISTOR WIREWOUND, 2.5KOHM, 5W, 5%
Resistor, Wirewound; 2.5 Kilohms; 5 W @
RS APAC
2.5K¦¸ ¡À5% 5W ¡À30ppm/¡æ 25.4mm