Vishay CW001R6200JE12HS
Fixed Resistor, Wire Wound, 1W, 0.62ohm, 0.7874V, 5% +/-Tol, 90ppm/Cel, Through Hole Mount
Fiches techniques et documents
Téléchargez les fiches techniques et la documentation du fabricant pour Vishay CW001R6200JE12HS.
IHS
Datasheet4 pagesIl y a 10 ans
Introduction Date2016-02-20
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
Pièces détachées
Yageo GroupSQP500JB-0R62
Fixed Resistor, Wire Wound, 5W, 0.62ohm, 350V, 5% +/-Tol, 300ppm/Cel, Through Hole Mount
Stackpole ElectronicsRSMF2JTR620
Fixed Resistor, Metal Oxide Film, 2W, 0.62ohm, 350V, 5% +/-Tol, Through Hole Mount
Fixed Resistor, Metal Film, 0.4W, 0.62ohm, 350V, 5% +/-Tol, 50ppm/Cel, Through Hole Mount
TE Connectivity / AMP1879354-8
Fixed Resistor, Metal Film, 3W, 0.62ohm, 750V, 5% +/-Tol, 300ppm/Cel, Through Hole Mount
TE Connectivity / AMP1-1879350-2
Fixed Resistor, Metal Film, 1W, 0.62ohm, 350V, 5% +/-Tol, 300ppm/Cel, Through Hole Mount
Descriptions
Descriptions de Vishay CW001R6200JE12HS fournies par ses distributeurs.
RES 620 MOHM 5% AXIAL
CW-1-HS .62 5% E12 e3