Vishay CW001400R0JE12
Fixed Resistor, Wire Wound, 1W, 400ohm, 20V, 5% +/-Tol, 30ppm/Cel, Through Hole Mount
Fiches techniques et documents
Téléchargez les fiches techniques et la documentation du fabricant pour Vishay CW001400R0JE12.
IHS
Datasheet3 pagesIl y a 19 ans
Arrow.cn
Historique des stocks
Tendance sur 3 mois:
+0.00%
Chaîne d'approvisionnement
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8533.21.00.80
Introduction Date2006-09-21
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
Pièces détachées
Fixed Resistor, Wire Wound, 5W, 400ohm, 44.7214V, 5% +/-Tol, 30ppm/Cel, Through Hole Mount
Fixed Resistor, Wire Wound, 2.5W, 400ohm, 31.6228V, 5% +/-Tol, 30ppm/Cel, Through Hole Mount
Fixed Resistor, Wire Wound, 3W, 390ohm, 5% +/-Tol, 20ppm/Cel, Through Hole Mount
TE Connectivity / AMP3-1623732-2
Fixed Resistor, Wire Wound, 7W, 390ohm, 5% +/-Tol, 200ppm/Cel, Through Hole Mount
TE Connectivity / AMP2-1623782-1
Fixed Resistor, Metal Oxide Film, 5W, 390ohm, 5% +/-Tol, 300ppm/Cel, Through Hole Mount
Descriptions
Descriptions de Vishay CW001400R0JE12 fournies par ses distributeurs.
Res Wirewound 400 Ohm 5% 1W ±30ppm/C Silicone AXL Bulk
CW-1 400 5% E12 e3