Vishay CW00139R00JE12
Fixed Resistor, Wire Wound, 1W, 39ohm, 6.245V, 5% +/-Tol, 30ppm/Cel, Through Hole Mount
Fiches techniques et documents
Téléchargez les fiches techniques et la documentation du fabricant pour Vishay CW00139R00JE12.
IHS
Datasheet3 pagesIl y a 8 ans
Arrow.cn
RS (Formerly Allied Electronics)
Historique des stocks
Tendance sur 3 mois:
+0.00%
Chaîne d'approvisionnement
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8533.21.00.80
Introduction Date2005-12-02
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 3 months ago)
Pièces détachées
Fixed Resistor, Wire Wound, 3W, 39ohm, 10.817V, 5% +/-Tol, 30ppm/Cel, Through Hole Mount
Fixed Resistor, Wire Wound, 5W, 39ohm, 13.964V, 5% +/-Tol, 30ppm/Cel, Through Hole Mount
Fixed Resistor, Wire Wound, 5W, 40ohm, 14.1421V, 5% +/-Tol, 30ppm/Cel, Through Hole Mount
TE ConnectivitySBCHE639RJ
Fixed Resistor, Wire Wound, 7W, 39ohm, 5% +/-Tol, 200ppm/Cel, Through Hole Mount
Descriptions
Descriptions de Vishay CW00139R00JE12 fournies par ses distributeurs.
CW001 SERIES AXIAL WIREWOUND RESISTOR 39OHMS +/-5% 1W +/-30PPM/DEGC
Res Wirewound 39 Ohm 5% 1W ±30ppm/C Silicone AXL Bulk
CW-1 39 5% E12 e3