Vishay CW00118R00JE12
Fixed Resistor, Wire Wound, 1W, 18ohm, 4.243V, 5% +/-Tol, 30ppm/Cel, Through Hole Mount
Fiches techniques et documents
Téléchargez les fiches techniques et la documentation du fabricant pour Vishay CW00118R00JE12.
IHS
Pièces détachées
TE ConnectivitySBCHE618RJ
18 Ohms ±5% 7W Through Hole Resistor Axial Flame Proof, Safety Wirewound
Fixed Resistor, Metal Film, 1W, 18ohm, 350V, 5% +/-Tol, 250ppm/Cel, Through Hole Mount
Fixed Resistor, Metal Film, 1W, 18ohm, 250V, 5% +/-Tol, Through Hole Mount
Fixed Resistor, Wire Wound, 4W, 18ohm, 8.4853V, 5% +/-Tol, Through Hole Mount
TE Connectivity / AMP1623788-8
Fixed Resistor, Wire Wound, 5W, 18ohm, 5% +/-Tol, 300ppm/Cel, Through Hole Mount
Stackpole ElectronicsRSMF1JT18R0
Fixed Resistor, Metal Oxide Film, 1W, 18ohm, 350V, 5% +/-Tol, Through Hole Mount
Descriptions
Descriptions de Vishay CW00118R00JE12 fournies par ses distributeurs.
CW001 SERIES AXIAL WIREWOUND RESISTOR 18OHMS +/-5% 1W +/-30PPM/DEGC
CW-1 18 5% E12 e3