Vishay CW001160R0JE12
Fixed Resistor, Wire Wound, 1W, 160ohm, 12.649V, 5% +/-Tol, 30ppm/Cel, Through Hole Mount
Fiches techniques et documents
Téléchargez les fiches techniques et la documentation du fabricant pour Vishay CW001160R0JE12.
IHS
Datasheet3 pagesIl y a 8 ans
RS (Formerly Allied Electronics)
Historique des stocks
Tendance sur 3 mois:
+0.00%
Pièces détachées
Fixed Resistor, Wire Wound, 1W, 150ohm, 12.247V, 5% +/-Tol, 30ppm/Cel, Through Hole Mount
Fixed Resistor, Wire Wound, 5W, 160ohm, 28.284V, 5% +/-Tol, 30ppm/Cel, Through Hole Mount
Fixed Resistor, Wire Wound, 3W, 150ohm, 21.213V, 5% +/-Tol, 30ppm/Cel, Through Hole Mount
TE Connectivity1623732-7
Fixed Resistor, Wire Wound, 7W, 150ohm, 32.4037V, 5% +/-Tol, 200ppm/Cel, Through Hole Mount, 3228
TE ConnectivitySQMW7150RJ
Fixed Resistor, Wire Wound, 7W, 150ohm, 5% +/-Tol, 300ppm/Cel, Through Hole Mount
TE ConnectivitySBCHE11150RJ
150 Ohms ±5% 11W Through Hole Resistor Axial Flame Proof, Safety Wirewound
Descriptions
Descriptions de Vishay CW001160R0JE12 fournies par ses distributeurs.
CW001 SERIES AXIAL WIREWOUND RESISTOR 160OHMS +/-5% 1W +/-30PPM/DEGC
CW-1 160 5% E12 e3