Vishay CW00112R00JE12
Fixed Resistor, Wire Wound, 1W, 12ohm, 3.464V, 5% +/-Tol, 30ppm/Cel, Through Hole Mount
Fiches techniques et documents
Téléchargez les fiches techniques et la documentation du fabricant pour Vishay CW00112R00JE12.
IHS
Pièces détachées
Fixed Resistor, Wire Wound, 3W, 12ohm, 6V, 5% +/-Tol, 30ppm/Cel, Through Hole Mount
Fixed Resistor, Wire Wound, 5W, 12ohm, 7.746V, 5% +/-Tol, 30ppm/Cel, Through Hole Mount
TE Connectivity / AMP1623732-6
Fixed Resistor, Wire Wound, 7W, 12ohm, 9.1652V, 5% +/-Tol, 400ppm/Cel, Through Hole Mount, 3228
Descriptions
Descriptions de Vishay CW00112R00JE12 fournies par ses distributeurs.
CW001 SERIES AXIAL WIREWOUND RESISTOR 12OHMS +/-5% 1W +/-30PPM/DEGC
CW-1 12 5% E12 e3