Vishay CSC05A014K70GEK
5-SIP Array/network Resistor Csc 0.490LX0.098W 12.45MMX2.49MM 4.7 Kohm ±100PPM/C ±2%
Fiches techniques et documents
Téléchargez les fiches techniques et la documentation du fabricant pour Vishay CSC05A014K70GEK.
IHS
Datasheet6 pagesIl y a 5 ans
Future Electronics
_legacy Avnet
Historique des stocks
Tendance sur 3 mois:
-85.03%
Modèles CAO
SOURCEECADMCADFICHIERS
Ultra Librarian
SymboleEmpreinte
Télécharger
Le site partenaire s’ouvrira dans un nouvel onglet lorsque vous téléchargez ses modèles de CAO.
Chaîne d'approvisionnement
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8533.21.00.50
Introduction Date2007-08-28
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
Pièces détachées
Res Thick Film NET 4.7K Ohm 2% 63/100W ±100ppm/°C BUS Conformal 5-Pin SIP Pin Thru-Hole Bulk
5-SIP ARRAY/NETWORK RESISTOR 4600X 0.498Lx0.098W 12.65mmx2.49mm 630mW 4.7kOhm ±100ppm/C
Res Thick Film NET 4.7K Ohm 2% 3/4W ±100ppm/°C BUS Conformal 6-Pin SIP Pin Thru-Hole Bulk
6-SIP ARRAY/NETWORK RESISTOR CSC 0.590Lx0.098W 14.99mmx2.49mm 750mW 4.7kOhm ±100ppm/C
Res Thick Film NET 4.7K Ohm 2% 0.75W(3/4W) ±100ppm/C BUS Conformal Coated 6-Pin SIP Pin Thru-Hole Bulk
CTS Components77083472P
Res Thick Film NET 4.7K Ohm 2% 1.1W ±100ppm/C ISOL Conformal Coated 8-Pin SIP Pin Thru-Hole Bulk
Descriptions
Descriptions de Vishay CSC05A014K70GEK fournies par ses distributeurs.
Res Thick Film NET 4.7K Ohm 2% 0.62W ±100ppm/C BUS Conformal Coated 5-Pin SIP Pin Thru-Hole Bulk
CSC Series 4.7 kO ±2 % Single In Line Coated Thick Film Resistor Network-SIP-5
Array/Network Resistor, Bussed, Metal Glaze/thick Film, 0.2W, 4700ohm, 100V, 2% +/-Tol, 100ppm/Cel, Through Hole Mount