Vishay CRCW25127M50FKEG
Fixed Resistor, Metal Glaze/Thick Film, 1W, 7500000ohm, 500V, 1% +/-Tol, Surface Mount, 2512
Fiches techniques et documents
Téléchargez les fiches techniques et la documentation du fabricant pour Vishay CRCW25127M50FKEG.
Historique des stocks
Tendance sur 3 mois:
-1.24%
Modèles CAO
SOURCEECADMCADFICHIERS
EE Concierge
Chaîne d'approvisionnement
Country of OriginIsrael
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8533.21.00.30
Introduction Date2005-02-16
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 1 month ago)
Pièces détachées
PanasonicERJ-U1TJ755U
Fixed Resistor, Metal Glaze/Thick Film, 1W, 7500000ohm, 200V, 5% +/-Tol, Surface Mount, 2512
Yageo GroupRC2512JK-077M5L
General Purpose Chip Resistor Thick Film 2512 7.5MOhm 5% Emboss T/R
Descriptions
Descriptions de Vishay CRCW25127M50FKEG fournies par ses distributeurs.
CRCW Series 2512 1 W 7.5 MOhm ±1 % ±100 ppm/K SMT Thick Film Chip Resistor
2512 (6432Metric) FIXED RESISTOR CRCW 0.248Lx0.124W 6.30mmx3.15mm 1W 7.5MOhm ±100ppm/C
7.5M¦¸ ¡À1% 1W ¡À100ppm/¡æ 2512 6.3mm*3.15mm*700¦Ìm