Vishay CRCW251236K0JNTG
Fixed Resistor, Metal Glaze/Thick Film, 1W, 36000ohm, 500V, 5% +/-Tol, Surface Mount, 2512
Fiches techniques et documents
Téléchargez les fiches techniques et la documentation du fabricant pour Vishay CRCW251236K0JNTG.
Chaîne d'approvisionnement
Country of OriginIsrael
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8533.21.00.30
Introduction Date2005-09-28
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 1 month ago)
Descriptions
Descriptions de Vishay CRCW251236K0JNTG fournies par ses distributeurs.
RES SMD 36K OHM 5% 1W 2512
CRCW2512 36K 5% 200 R67