Vishay CRCW25122R40FKEG
Res Thick Film 2512 2.4 Ohm 1% 1W ±100ppm/C Pad SMD Automotive T/R
Fiches techniques et documents
Téléchargez les fiches techniques et la documentation du fabricant pour Vishay CRCW25122R40FKEG.
IHS
Datasheet10 pagesIl y a 3 ans
TME
Historique des stocks
Tendance sur 3 mois:
-100%
Modèles CAO
SOURCEECADMCADFICHIERS
EE Concierge
Chaîne d'approvisionnement
Country of OriginIsrael
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8533.21.00.30
Introduction Date2006-10-23
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 1 month ago)
Pièces détachées
Yageo GroupRC2512FK-072R4L
1W Thick Film Resistors 200V ±1% ±200ppm/℃ 2.4Ω 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS
PanasonicERJ1TRQF2R4U
1W Thick Film Resistors ±100ppm/℃ ±1% 2.4Ω 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS
Res Thick Film 1225 2.4 Ohm 1% 3W ±100ppm/C Wide Terminal SMD T/R Automotive AEC-Q200
Yageo GroupRC2512FK-072R2L
Res Thick Film 2512 2.2 Ohm 1% 1W ±200ppm/°C Molded SMD SMD Embossed T/R
PanasonicERJ1TRQF2R2U
Res Thick Film 2512 2.2 Ohm 1% 1W ±100ppm/°C Molded SMD Embossed Carrier T/R
PanasonicERJ-1TYJ2R4U
Res Thick Film 2512 2.4 Ohm 5% 1W -100ppm/°C to 600ppm/°C Molded SMD Embossed Carrier T/R
Descriptions
Descriptions de Vishay CRCW25122R40FKEG fournies par ses distributeurs.
Fixed Resistor, Metal Glaze/Thick Film, 1W, 2.4ohm, 500V, 1% +/-Tol, Surface Mount, 2512
CRCW FIXED RESISTOR 2512 (6432Metric) Chip Resistor ±1% ±100ppm/C 2.4Ohm 1W
RES SMD 2.4 OHM 1% 1W 2512