Vishay CRCW2512196KFKTG
Fixed Resistor, Metal Glaze/Thick Film, 1W, 196000ohm, 500V, 1% +/-Tol, Surface Mount, 2512
Fiches techniques et documents
Téléchargez les fiches techniques et la documentation du fabricant pour Vishay CRCW2512196KFKTG.
Chaîne d'approvisionnement
Country of OriginIsrael
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8533.21.00.30
Introduction Date2005-09-28
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 1 month ago)
Descriptions
Descriptions de Vishay CRCW2512196KFKTG fournies par ses distributeurs.
RES SMD 196K OHM 1% 1W 2512
Crcw2512 196K 1% 100 R67 Rohs Compliant: No |Vishay CRCW2512196KFKTG
CRCW2512 196K 1% 100 R67
196K OHM 1% 100PPM