Vishay CRCW2010866KFKEF
Res Thick Film 2010 866K Ohm 1% 0.75W(3/4W) ±100ppm/C Pad SMD T/R Automotive AEC-Q200
Fiches techniques et documents
Téléchargez les fiches techniques et la documentation du fabricant pour Vishay CRCW2010866KFKEF.
Tendance sur 3 mois:
+0.00%
Modèles CAO
SOURCEECADMCADFICHIERS
EE Concierge
Chaîne d'approvisionnement
Country of OriginIsrael
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8533.21.00.30
Introduction Date2005-02-16
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 1 month ago)
Pièces détachées
Res Thick Film 2010 909K Ohm 1% 0.75W(3/4W) ±100ppm/C Pad SMD Automotive T/R
Yageo GroupRC2010FK-07910KL
2010 910k ohms 1% thick film surface mount chip resistor
PanasonicERJ-12SF8203U
Res Thick Film 2010 820K Ohm 1% 0.75W ±100ppm/°C Molded SMD Embossed Carrier T/R
PanasonicERJ-12SF8253U
Res Thick Film 2010 825K Ohm 1% 0.75W(3/4W) ±100ppm/°C Molded SMD Embossed Carrier T/R
Yageo GroupRC2010FK-07806KL
General Purpose Chip Resistor Thick Film 2010 806kOhm 1% Emboss T/R
General Purpose Chip Resistor Thick Film 2010 820kOhm 1% Emboss T/R
Descriptions
Descriptions de Vishay CRCW2010866KFKEF fournies par ses distributeurs.
Fixed Resistor, Metal Glaze/Thick Film, 0.75W, 866000ohm, 400V, 1% +/-Tol, Surface Mount, 2010
RES SMD 866K OHM 1% 3/4W 2010
CRCW2010 100 866K 1% E02 e3