Vishay CRCW1210845RFKEAHP
Res Thick Film 1210 845 Ohm 1% 0.75W(3/4W) ±100ppm/C Pad SMD T/R Automotive AEC-Q200
Fiches techniques et documents
Téléchargez les fiches techniques et la documentation du fabricant pour Vishay CRCW1210845RFKEAHP.
Upverter
Datasheet10 pagesIl y a 8 ans
Chaîne d'approvisionnement
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
Pièces détachées
PanasonicERJ-P14F8450U
Res Thick Film 1210 845 Ohm 1% 0.5W ±100ppm/°C Molded SMD Embossed Carrier T/R
PanasonicERJ-14NF8450U
Res Thick Film 1210 845 Ohm 1% 0.5W(1/2W) ±100ppm/°C Molded SMD Embossed Carrier T/R
Yageo GroupAC1210FR-07845RL
500mW Thick Film Resistors 200V ±100ppm/℃ ±1% 845Ω 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS
Res Thick Film 1210 910 Ohm 1% 0.75W(3/4W) ±100ppm/C Pad SMD Automotive T/R
PanasonicERJ-14NF8060U
Res Thick Film 1210 806 Ohm 1% 0.5W ±100ppm/°C Molded SMD Embossed Carrier T/R
Yageo GroupRC1210FR-07820RL
500mW Thick Film Resistors 200V ±100ppm/℃ ±1% 820Ω 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS
Descriptions
Descriptions de Vishay CRCW1210845RFKEAHP fournies par ses distributeurs.
Fixed Resistor, Metal Glaze/thick Film, 0.75W, 845ohm, 200V, 1% +/-Tol, 100ppm/Cel, Surface Mount, 1210