Vishay CRCW1210806RFKTA
Fixed Resistor, Metal Glaze/Thick Film, 0.5W, 806ohm, 200V, 1% +/-Tol, Surface Mount, 1210
Fiches techniques et documents
Téléchargez les fiches techniques et la documentation du fabricant pour Vishay CRCW1210806RFKTA.
IHS
Datasheet10 pagesIl y a 3 ans
Datasheet8 pagesIl y a 15 ans
Chaîne d'approvisionnement
Country of OriginIsrael
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8533.21.00.30
Introduction Date2005-09-28
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 1 month ago)
Pièces détachées
PanasonicERJ-14NF8060U
Res Thick Film 1210 806 Ohm 1% 0.5W ±100ppm/°C Molded SMD Embossed Carrier T/R
PanasonicERJ-P14F8060U
Res Thick Film 1210 806 Ohm 1% 0.5W(1/2W) ±100ppm/C Pad SMD Automotive T/R
PanasonicERJ-14NF7500U
Res Thick Film 1210 750 Ohm 1% 0.5W ±100ppm/°C Molded SMD Embossed Carrier T/R
Fixed Resistor, Metal Glaze/Thick Film, 0.5W, 750ohm, 200V, 1% +/-Tol, Surface Mount, 1210
Yageo GroupRC1210FR-07820RL
500mW Thick Film Resistors 200V ±100ppm/℃ ±1% 820Ω 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS
Descriptions
Descriptions de Vishay CRCW1210806RFKTA fournies par ses distributeurs.
RES SMD 806 OHM 1% 1/2W 1210
CRCW1210 806 1% 100 RT1
Thick Film Chip Resistor; Series:CRCW; Resistance:806ohm; Resistance Tolerance:+/- 1%; Power Rating:0.33W; Voltage Rating:200VDC; Temperature Coefficient:+/-100 ppm; Package/Case:1210; Leaded Process Compatible:No RoHS Compliant: No
100 OHM 1% 100PPM