Vishay CRCW040224R9FKEDHP
Res Thick Film 0402 24.9 Ohm 1% 0.2W(1/5W) ±100ppm/C Pad SMD T/R Automotive AEC-Q200
Fiches techniques et documents
Téléchargez les fiches techniques et la documentation du fabricant pour Vishay CRCW040224R9FKEDHP.
Upverter
Datasheet10 pagesIl y a 8 ans
X-ON
Future Electronics
Historique des stocks
Tendance sur 3 mois:
+16.53%
SymboleEmpreinte
SnapEDA
Chaîne d'approvisionnement
Country of OriginIsrael, Mainland China
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8533.21.00.30
Introduction Date2008-07-29
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 5 months ago)
Pièces détachées
PanasonicERJ-2RKF24R9X
Resistor Thick Film 0402 24.9 Ohm 1% 1/10W 100ppm/C Molded SMD Punched Carrier T/R
Yageo GroupRC0402FR-0724R9L
Res Thick Film 0402 24.9 Ohm 1% 1/16W ±100ppm/°C Molded SMD Paper T/R
Res Thick Film 0402 24.9 Ohm 1% 0.1W(1/10W) ±100ppm/C Pad SMD T/R Automotive AEC-Q200
Yageo GroupAC0402FR-0724R9L
Res Thick Film 0402 24.9 Ohm 1% 0.063W(1/16W) ±100ppm/C Pad SMD Automotive T/R
PanasonicERJ2RKF27R0X
Res Thick Film 0402 27 Ohm 1% 0.1W ±100ppm/°C Molded SMD Punched Carrier T/R
PanasonicERJ-2RKF24R0X
Res Thick Film 0402 24 Ohm 1% 0.1W ±100ppm/°C Molded SMD Punched Carrier T/R
Descriptions
Descriptions de Vishay CRCW040224R9FKEDHP fournies par ses distributeurs.
Fixed Resistor, Metal Glaze/thick Film, 0.2W, 24.9ohm, 50V, 1% +/-Tol, 100ppm/Cel, Surface Mount, 0402
0402 (1005Metric) FIXED RESISTOR CRCW-HP 0.039Lx0.020W 1.00mmx0.50mm 0.2W 1/5W 24.9Ohm ±100ppm/C
24.9¦¸ ¡À1% 200mW ¡À100ppm/¡æ 0402 1mm*500¦Ìm*400¦Ìm