Vishay CRCW040222R1FKEDHP
Res Thick Film 0402 22.1 Ohm 1% 0.2W(1/5W) ±100ppm/C Pad SMD Automotive T/R
Fiches techniques et documents
Téléchargez les fiches techniques et la documentation du fabricant pour Vishay CRCW040222R1FKEDHP.
Upverter
Datasheet10 pagesIl y a 8 ans
Future Electronics
Historique des stocks
Tendance sur 3 mois:
-1.00%
Chaîne d'approvisionnement
Country of OriginIsrael, Mainland China
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8533.21.00.30
Introduction Date2008-07-29
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 5 months ago)
Pièces détachées
PanasonicERJ-2RKF22R1X
Res Thick Film 0402 22.1 Ohm 1% 1/10W ±100ppm/°C Molded SMD Punched Carrier T/R
PanasonicERJ2RKF20R0X
Res Thick Film 0402 20 Ohm 1% 0.1W(1/10W) ±100ppm/C Pad SMD Automotive T/R
PanasonicERJ2RKF22R0X
Res Thick Film 0402 22 Ohm 1% 0.1W(1/10W) ±100ppm/C Pad SMD Automotive T/R
Descriptions
Descriptions de Vishay CRCW040222R1FKEDHP fournies par ses distributeurs.
Fixed Resistor, Metal Glaze/thick Film, 0.2W, 22.1ohm, 50V, 1% +/-Tol, 100ppm/Cel, Surface Mount, 0402
0402 22.1 ohms 1% high power thick film chip resistor
CRCW0402-HP 100 22R1 1% ET7 E3
22.1¦¸ ¡À1% 200mW ¡À100ppm/¡æ 0402 1mm*500¦Ìm*400¦Ìm