Vishay CRCW020169R8FKED
Fixed Resistor, Metal Glaze/thick Film, 0.05W, 69.8ohm, 30V, 1% +/-Tol, 100ppm/Cel, Surface Mount, 0201
Fiches techniques et documents
Téléchargez les fiches techniques et la documentation du fabricant pour Vishay CRCW020169R8FKED.
IHS
Datasheet5 pagesIl y a 3 ans
Garrett
Historique des stocks
Tendance sur 3 mois:
-66.69%
Chaîne d'approvisionnement
Country of OriginMainland China
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8533.21.00.30
Introduction Date2007-01-31
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 6 months ago)
Pièces détachées
Res Thick Film 0201 75 Ohm 1% 0.05W(1/20W) ±100ppm/C Pad SMD T/R
CRCW FIXED RESISTOR 0201 (0603Metric) Chip Resistor ±1% ±100ppm/C 71.5Ohm 0.05W 1/20W
PanasonicERJ-1GEF69R8C
Res Thick Film 0201 69.8 Ohm 1% 1/20W ±200ppm/°C Molded SMD Pressed Carrier T/R
Res Thick Film 0201 69.8 Ohm 1% 0.05W(1/20W) ±200ppm/C Pad SMD Automotive T/R
PanasonicERJ-1GNF69R8C
Res Thick Film 0201 69.8 Ohm 1% 0.05W ±200ppm/°C Molded SMD T/R
PanasonicERJ-1GEF75R0C
SMD Chip Resistor, 75 Ohm, ± 1%, 50 mW, 0201 [0603 Metric], Thick Film, General Purpose
Descriptions
Descriptions de Vishay CRCW020169R8FKED fournies par ses distributeurs.
RES SMD 69.8 OHM 1% 1/20W 0201
69.8¦¸ ¡À1% 50mW ¡À100ppm/¡æ 0201 600¦Ìm*300¦Ìm*280¦Ìm
CRCW0201 100 69R8 1% ET7 e3